كتب و جزوات دانشگاه

رزرو تبلیغــات

آثار تاريخي و كهن
دنياي فناوري اطلاعات : ITWORLDS

شمـا میتوانیــد برای دیافت آخرین مطالب و آگاهی از آخریـن اخبــار موزیـک در ایمیـــل خـود در خبــرنامـه ثـبت نـام کنــید

شبكه

يكي از دروس دانشگاهي رشته مهندسي كارشناسي فناوري اطلاعات ، طراحی و پیاده سازی زیر ساخت شبکه های کامپیوتری مي باشد ، كه مجموعه جزواتي جهت دوستان تهيه گرديده . شما عزيزان مي توانيد اين جزوات را بطور رايگان از وبسايت دنياي فناوري اطلاعات  دريافت نماييد .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اسفند 1391 ساعت: 15:24 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , ,

RUP

فرایند انجام یک پروژه تعریف می‌کند که چه کسی، چه کاری را در چه هنگام و چگونه برای رسیدن به هدف (انجام پروژه) انجام می‌دهد. در مهندسی نرم‌افزار، هدف ساختن یک محصول نرم‌افزاری و یا بهبود یک نمونه‌ی موجود است. هدف از تعیین فرایند، تضمین کیفیت نرم‌افزار، برآورده شدن نیاز‌های کاربر و قابل تخمین بودن زمان و هزینه‌ی تولید می‌باشد. علاوه بر این، تعیین فرایند، روندی جهت تحویل مصنوعات دوران تولید نرم‌افزار به کارفرما و ناظر پروژه ارائه می‌دهد تا از این طریق اطمینان حاصل کنند که پروژه روند منطقی خود را طی می‌کند و نظارت درست بر انجام پروژه ممکن است و از سوی دیگر، معیاری برای ارزیابی پروژه انجام شده می‌باشد. تا كنون متدولوژی‌های مختلفی برای فرآیند تولید نرم‌افزار ارائه شده‌اند كه یكی از مشهورترین آنها RUP است. در ادامه دنیای آی تی با یک نگاه ساده به RUP ، فازهای آن و دیسیپلینها پرداخته و در نهایت کتاب نگاهی بر RUP را برای دوستان آماده نموده .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : سه شنبه 03 بهمن 1391 ساعت: 20:41 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,

pic

با عرض سلام خدمت دوستان محترم ، جزوه مديريت فناوري اطلاعات استاد ملوندي كه در هفت بخش تنظيم گرديده جهت دانلود آماده مي باشد ، البته لازم به ذكر است كه تاريخ امتحان از 91/10/26 تغيير پيدا نموده و به انتهاي امتحانات انتقال پيدا كرده كه متعاقباً تاريخ دقيق اعلام خواهد شد .

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه نماييد


تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دي 1391 ساعت: 15:41 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

pic

از زبان نویسنده : در کتابی که پیش رو دارید به بحث در مورد روشهای انتگرال گیری می پردازیم اسم کتاب رو “انتگرال خور ” گذاشتم چون می خواستم یه اسم متفاوت داشته باشه. این کتاب حاصل چندین سال تدریس من در دانشگاههای مختلف هست در مورد محتوای اون هم شما باید نظر بدید اما به هر حال من سعی کردم حتی الامکان کتابی روان، کم اشتباه و کامل رو براتون آماده کنم در جلد اول انتگرال خور به بحث انتگرال نامعین و تکنیکهای انتگرال گیری می پردازیم.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : شنبه 20 آبان 1391 ساعت: 19:37 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,

pic

دنیای آی تی طبق درخواست دوستان مجموعه جزوات جناب آقای مهندس محمد درزی مربوط به درس مدیریت پروژهای فناوری اطلاعات را تهیه و آماده دانلود نموده ، توجه نمایید جزوه PMBOK 2008 بدلیل نداشتن کیفیت مناسب و عدم خوانایی مناسب از این پکیج حذف گردید .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : جمعه 19 آبان 1391 ساعت: 20:41 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

pic

با سلام ، هر دو جزه استاد مطالبی شامل جزوه 97 صفحه ای و 7 صفحه ای آماده دانلود می باشد و شما دوستان می توانید در ادامه مطلب این جزوات را دریافت نمایید .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1391 ساعت: 20:22 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

pic

با سلام خدمت دوستان عزیز ، جزوه استاد ملودی مربوط به درس تجارت الکترونیک جهت دانلود آماده می باشد ، در ضمن برای راحتی شما عزیزان ، دوست خوبم آقای الیاسی فایل پاورپوینت این درس را به فایل MS word تبدیل نموده که در ادامه مطلب می توانید هر دو فایل را دانلود نمایید .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1391 ساعت: 20:6 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

pic

با سلام خدمت دوستان عزیز پروژه زبان استاد درزی Data Mining یا همون داده کاوی رو برای دانلود آماده کردم که شما دوستان می توانید در ادامه مطلب هر چهار بخش پروژه را دانلود نمایید.

"داده کاوی پل ارتباطی میان علم آمار ، علم کامپیوتر ، هوش مصنوعی ، الگوشناسی ، فراگیری ماشین و بازنمایی بصری داده می باشد. داده کاوی فرآیندی پیچیده جهت شناسایی الگوها و مدل های صحیح، جدید و به صورت بالقوه مفید، در حجم وسیعی از داده می باشد، به طریقی که این الگوها و مدلها برای انسانها قابل درک باشند. داده کاوی به صورت یک محصول قابل خریداری نمی باشد، بلکه یک رشته علمی و فرآیندی است که بایستی به صورت یک پروژه پیاده سازی شود."

دانلود در ادامه مطلب

 


تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1391 ساعت: 19:46 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

picسلام دوستان خوبم اينبار دنياي آي تي براي شما دوستان سوالات كارشناسي ارشد آزمون سراسري سال 81 رو آماده نموده ، كه شامل درس طرحي الگوريتم مي باشد ، در ادامه مطلب مي توانيد اين سولات را دانلود نماييد .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : شنبه 30 ارديبهشت 1391 ساعت: 23:10 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

picبا عرض سلام خدمت دوستان خوبم ، تمرين رياضيات گسسته آقاي حاتمي كه رو سايت دانشگاه گذاشته بود رو سايت بود رو براي شما آماده كردم ، براي مشاهده تمرين به ادامه مطلب مراجعه نماييد.


تاریخ انتشار : جمعه 13 آبان 1390 ساعت: 13:21 | نظرات()

picالگوریتم یا خوارزمی مجموعه‌ای متناهی از دستورالعمل‌ها است، که به ترتیب خاصی اجرا می‌شوند و مسئله‌ای را حل می‌کنند. به عبارت دیگر یک الگوریتم، روشی گام به گام برای حل مسئله است. در علوم رایانه، یک الگوریتم را یک روال محاسباتی خوش‌تعریف می‌دانند، که مقدار یا مجموعه‌ای از مقادیر را به عنوان ورودی (Input) دریافت کرده و پس از طی چند گام محاسباتی، ورودی را به خروجی (Output) تبدیل می‌کند. بجز این، الگوریتم را ابزاری برای حل مسائل محاسباتی نیز تعریف کرده‌اند. ساخت و طراحی الگوریتم مناسب در مرکز فعالیت‌های برنامه‌سازی رایانه قرار دارد. یک برنامه رایانه‌ای، بیان یک یا چند الگوریتم با یک زبان برنامه‌نویسی است.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آبان 1390 ساعت: 20:42 | نظرات()

 

picکتاب مجموعه نکات برنامه‌نویسی در سی‌شارپ در ۱۹۸ صفحه که حاصل جمع‌آوری تمام نکات ریز و درشت برنامه‌نویسی در سی‌شارپ مي باشد ، دوستان مي توانند همين حالا جزوه را دانلود نمايند.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آبان 1390 ساعت: 20:27 | نظرات()

picبا سلام دنياي آي تي امروز براي شما دوستان آموزش جامع #C را آماده دانلود نموده ،‌ اميدو.ارم مورد رضايت شما دوستان واقع گردد .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : سه شنبه 03 آبان 1390 ساعت: 7:47 | نظرات()

pic

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوستان خوبم جزوه رياضيات گسسته رو براي دانلود آماده كردم ، اين جزوه متعلق به دكتر قلي زاده دانشگاه قم هستش ، موفق باشيد .

داناود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : شنبه 30 مهر 1390 ساعت: 21:19 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

pic

در این بخش از سایت آغازه سری جزوات تایپ شده ارشد درس طراحی الگوریتم مدرس گرامی دکتر سید حمید حاج سید جوادی در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه  اراک را در سایت قرار می دهیم . لازم به ذکر است که این جزوه توسط بنیاد شمس با همکاری موسسه اندیشه اساتید تهیه شده است. لازم به ذکر است که این جزوه یکی از کاملترین جزوه های درس طراحی الگوریتم در کشور می باشد که ما برای کمک به داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد آن را در سایت قرار داده ایم. کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر مطعلق به بنیاد شمس می باشد.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مهر 1390 ساعت: 7:32 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

pic

با سلام خدمت دوستان خوبم جزوه رياضيات گسسته استاد حاتمي مربوط به مقطع كارشناسي رشته  فناوري اطلاعات آماده دانلود مي باشد . (قابل توجه جزوه جدید نیز اضافه گردید).

در ادامه جزوه ریاضیات گسسته بصورت تایپ شده و کاملاً صحیح و غلط گیری شده در اختیار علاقه مندان و داشجویان قرار گرفته که این فایل جزوه کاملی از ریاضیات گسسته می باشد که مطمئنا شما را از خواندن هر کتابی بی نیاز می گرداند و به راحتی با این جزوه می توانید به هر سوالی از ریاضیات گسسته پاسخ دهید و شما را پرداخت هزینه های زیاد بی نیاز می کند در ادامه دانشجویان محترم تنها با پرداخت آنلاین 3 هزار تومان می توانند  این جزوه ارزشمند را دانلود و استفاده نمایید. در صورت هرگونه مشکل از قسمت نظرات همین سایت یا با شماره تلفنی که در فروشگاه درج شده تماس حاصل فرمایید.


تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مهر 1390 ساعت: 20:46 | نظرات()
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,