قالب هاي آماده

رزرو تبلیغــات

آثار تاريخي و كهن
دنياي فناوري اطلاعات : ITWORLDS

شمـا میتوانیــد برای دیافت آخرین مطالب و آگاهی از آخریـن اخبــار موزیـک در ایمیـــل خـود در خبــرنامـه ثـبت نـام کنــید

pic

مجموعه ای فوق العاده از لوگو های رنگی مناسب برای آنان که به رنگ ها اهمیت می دهد.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : جمعه 14 بهمن 1390 ساعت: 19:43 | نظرات()

picدر این مجموعه اکشن های با کارایی فراوان وجود دارد و برای اعمال افکت بر روی تصاویر و نوشته ها کاربردهای مهمی دارند. اکشن ها یا همان دستور ها قسمتی بوده که کاربران با توجه به نوع کار اگر اکشن مربوطه را داشته باشند تنها با یک کلیک قادرند کار خود را انجام دهند مثلا اعمال افکت فلزی به یک متن یا تغغیر رنگ یک تصویر و...

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : سه شنبه 22 آذر 1390 ساعت: 9:11 | نظرات()

picمجموعه فوق شامل یازده وکتور فریم متنوع با فرمت jpg, eps و کیفیت بالا می باشد. کاربران طراح می توانند از این پک جدید قاب و حاشیه در طراحی های گوناگون تبلیغاتی و تجاری از دنياي آي تي دانلود و از آن  بهره ببرند.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 آذر 1390 ساعت: 7:14 | نظرات()

picاین مجموعه سری دیگری از طرح های اسلیمی شامل گل با فرمت jpg و کیفیت بالا می باشد.طراحان می توانند از این پک در طراحی با موضوعات ایرانی، اسلامی کمک بگیرند.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : شنبه 14 آبان 1390 ساعت: 7:23 | نظرات()

pic

این مجموعه که شاهد آن هستید سری سوم از کارت ویزیت های رنگی، ساده،با فرمت jpg,eps می باشد. طراحان و گرافیست های خوش ذوق و خلاق می توانید از این پک جدید در معرفی محصولات و خدمات شرکت و موسسات تجاری استفاده کنند.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 مهر 1390 ساعت: 14:2 | نظرات()

pic

این مجموعه که شاهد آن هستید سری اول از کارت ویزیت های رنگی، ساده،با فرمت jpg,eps می باشد. طراحان و گرافیست های خوش ذوق و خلاق می توا نید از این پک جدید در معرفی محصولات و خدمات شرکت و موسسات تجاری استفاده کنند.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مهر 1390 ساعت: 16:15 | نظرات()

picدنياي آي تي در این مجموعه فایل آماده سه بعدی با طرح لباس با فرمت 3DS و MAX موجود می باشد. اگر طراحان انیمیشن فایل های آماده سه بعدی ای را در اختیار داشته باشند می توانند انیمیشن هایی بسیار زیبا تر در زمانی به مراتب کوتاه تر تولید نمایند و همین امکان برای متخصصان دیگر زمینه ها نیز وجود دارد .

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : جمعه 01 مهر 1390 ساعت: 10:14 | نظرات()