بازيهاي سگا

رزرو تبلیغــات

آثار تاريخي و كهن
دنياي فناوري اطلاعات : ITWORLDS

شمـا میتوانیــد برای دیافت آخرین مطالب و آگاهی از آخریـن اخبــار موزیـک در ایمیـــل خـود در خبــرنامـه ثـبت نـام کنــید

ninjaباز هم سايت دنياي آي يكي ديگر از بازيهاي كنسول سگا را براي شما دوستان آماده نموده ، اميدوارم خوشتون بياد ، براي دانلود به ادامه مطلب مراجعه نماييد .

دوستان خوبم ميتوانيد در قسمت نظرات نام بازيهايي را براي شما خاطره انگيز است و دوست داريد آنها را داشته باشيد به ما اطلاع دهيد تا در كوتاه ترين زمان ممكن براي شما آن را آماده نماييم.


تاریخ انتشار : سه شنبه 8 شهريور 1390 ساعت: 8:41 | نظرات()

نویسنده :

بازديد : 1217

موضوع: بازي , بازيهاي سگا ,

ادامــه مطلــب

در سالهای نه چندان دور که هنوز بازیهای پیشرفته ی کامپیوتر ساخته نشده بود افراد برای بازی کردن از کنسول هایی همچون آتاری ، میکرو ، سگا و ... استفاده می کردند. اما امروزه با ورود بازیهای کامپیوتری و نیز ساخت کنسول های جدید نظیر پلی استیشن دیگر کمتر کسی به سراغ کنسول های کلاسیک می رود. زیرا اولآ در دنیای امروز تهیه کنسول های کلاسیک تقریبآ غیر ممکن شده و ثانیآ برای بازی کردن در این نوع کنسول ها افراد نیازمند به داشتن دستگاه های جانبی نظیر تلویزیون هستند. ولی در این میان افرادی هم هستند که هنوز علاقه مند به بازی در این کنسول ها باشند و دوست دارند حتی برای یکبار هم که شده بازی در این کنسول ها را تجربه کنند. از همین رو امروز در دنياي آي تي یکی از بازی های خاطره انگیز کنسول سگا را برایتان آماده کرده ایم که شما می توانید آن را به راحتی و بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی در کامپیوتر خود بازی کنید.نام این بازی MORTAL KOMBAT  است . این بازی یکی از پر طرفداترین بازی های سگا به شمار می رود و مطمئنآ اکثر شما آن را به خاطر دارید.

دوستان خوبم ميتوانيد در قسمت نظرات نام بازي را براي شما خاطره انگيز است و دوست داريد آن را داشته باشيد به ما اطلاع دهيد تا در كوتاه ترين زمان ممكن براي شما آن را آماده نماييم.

دانلود در ادامه مطلب


تاریخ انتشار : دوشنبه 7 شهريور 1390 ساعت: 7:36 | نظرات()

نویسنده :

بازديد : 1645

موضوع: بازي , بازيهاي سگا ,

ادامــه مطلــب

sonic

در سالهای نه چندان دور که هنوز بازیهای پیشرفته ی کامپیوتر ساخته نشده بود افراد برای بازی کردن از کنسول هایی همچون آتاری ، میکرو ، سگا و ... استفاده می کردند. اما امروزه با ورود بازیهای کامپیوتری و نیز ساخت کنسول های جدید نظیر پلی استیشن دیگر کمتر کسی به سراغ کنسول های کلاسیک می رود. زیرا اولآ در دنیای امروز تهیه کنسول های کلاسیک تقریبآ غیر ممکن شده و ثانیآ برای بازی کردن در این نوع کنسول ها افراد نیازمند به داشتن دستگاه های جانبی نظیر تلویزیون هستند. ولی در این میان افرادی هم هستند که هنوز علاقه مند به بازی در این کنسول ها باشند و دوست دارند حتی برای یکبار هم که شده بازی در این کنسول ها را تجربه کنند. از همین رو امروز دروطن دانلود یکی از بازی های خاطره انگیز کنسول سگا را برایتان آماده کرده ایم که شما می توانید آن را به راحتی و بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی در کامپیوتر خود بازی کنید. نام این بازی جذاب Sonic the Hedgehog است که اکثر شما آن را با نام سونیکمی شناسید. این بازی یکی از پر طرفداترین بازی های سگا به شمار می رود و مطمئنآ اکثر شما آن را به خاطر دارید.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه نماييد


تاریخ انتشار : شنبه 5 شهريور 1390 ساعت: 9:33 | نظرات()

نویسنده :

بازديد : 1637

موضوع: بازي , بازيهاي سگا ,

ادامــه مطلــب